KURUMSAL

CATERING

"Musiki, hareketli mimari; mimari ise donmuş musikidir."

Vizyon
İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden nitelikli ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye'de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.
Misyon
Tarihten günümüze süre gelen klasik alçı dekorasyon ve restorasyonu yanlızca iş olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyumlu yaşanabilir, kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışına katkıda bulunmak.
Klasik Alçı Dekorasyon
Klasik çizgiler, geçmişimizden devraldığımız tarihi dokulardan ilham alıp geliştirmek için kurmuş olduğumuz yönetim ekibince tecrübeli ustalarımızın elleri ile yeniden hayat bulmakta ve yaşatılmaktadır. Tarihi dokular, yine aynı normlarda üretilerek günümüz teknolojisi ile harmanlanıp ilgili bölüm ve mekanların tarihsel konumu gözetilerek mimari projelere uygun şekilde titizlikle uygulanmaktadır. Bu uygulamalar, talep edilen tüm mekanlarınıza uygulanabilmektedir.
Klasik alçı süsleme işleri, yıllara meydan okuyarak bugün ve gelecekte hak ettiği yerini koruyacaktır. Bu mirası yaşatmak ve sürdürebilmek amacıyla oluşturduğumuz ARGE birimlerimizle gelişmekte, her geçen gün yeni yeni modelleri arşivimize eklemekteyiz.

İşte bu perspektifle oluşturduğumuz arşivi sizlerle paylaşmanın keyfini yaşıyoruz.
Şehirleri korkularımız ve arzularımız kurar; tıpkı rüyalarımız gibi...

Teşekkürler...